شرایط و نحوه تحصیل پزشکی در چک

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

متقاضیان تحصیل در گروه پزشکی در کشور چک توجه داشته باشند ⁣معتبرترین مدرک پزشکی در بین کشور های اتحادیه اروپا، متعلق به جمهوری چک میباشد. این کشور دارای 3 دانشگاه علوم پزشکی میباشد که این 3 دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران، اتحادیه اروپا، آمریکا و کانادا نیز میباشد. داوطلبان بعد از تحصیل در کشور چک به راحتی در دانشگاه های نام بوده مشغول به کار شوند. برای تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی با شهریه رایگان متقاضیان تحصیل در چک باید ابتدا دوره پری مدیکال یا پیش دانشگاهی دانشگاههای مورد تایید علوم پزشکی جمهوری چک را به زبان چکی بگذرانند و بعد از قبولی دوره پری مدیکال و شرکت در آزمون ورودی دانشگاههای علوم پزشکی در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی به صورت رایگان ثبت نام نمایند. دوره پزشکی به صورت عمومی 6 سال، دندانپزشکی و داروسازی 5 سال میباشند. دوره تحصیلی کشور چک با زبان انگلیسی می باشد.

آغاز سال تحصیلی برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک در ماه سپتامبر میباشد و آزمون ورودی معمولا در ماه می برگزار خواهد شد. 

بسیاری از متقاضیان به تحصیل در خارج از کشور، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک را انتخاب می کنند. در ادامه این مقاله به بررسی مزایا ، شرایط ، هزینه زندگی و هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک می پردازیم.

 

 

 برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط تحصیل پزشکی در چک    روی لینک کلیک کنید.

 

 

مزایای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک

هر کشور اروپایی مزایایی دارد که کشور چک نیز از آن مستثنا نیست در ادامه به مزایای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک اشاره می کنیم :
1. امنیت بالای اجتماعی کشور چک
2. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک به زبان انگلیسی
3. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در چک به زبان چکی و رایگان
4. هزینه زندگی پایین در چک 
5. داشتن دانشگاه های معتبر در جهان

  

 

منبع: شرایط تحصیل پزشکی در چک   

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط تحصیل در کشور آلمان با مشاورین  صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول :  99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

تحصیل در خارج,تحصیل در چک,شرایط تحصیل در چک,تحصیل پزشکی در چک, تحصیل دندانپزشکی در چک,مزایای تحصیل دندانپزشکی در چک,مزایای تحصیل پزشکی در چک,شرایط تحصیل پزشکی در چک,هزینه تحصیل دندانپزشکی در چک, هزینه تحصیل پزشکی در چک,هزینه زندگی در چک,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 10 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 16:30

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت