رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه پیام نور

ساخت وبلاگ
چکیده : متقاضیان ثبت نام دانشگاه پیام نور توجه داشته باشند، دانشگاه پیام نور بصورت بدون کنکور و با کنکور دان... با عنوان : رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه پیام نور بخوانید :

متقاضیان ثبت نام دانشگاه پیام نور توجه داشته باشند، دانشگاه پیام نور بصورت بدون کنکور و با کنکور دانشجو می پذیرد به این صورت که، ثبت نام دانشگاه پیام نور بصورت بدون کنکور دوبار در سال انجام می شود و زمان ثبت نام آن متغییر بوده و معمولا هر سال متفاوت از سال قبل می باشد. ثبت نام با کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور نیز همزمان با ثبت نام کنکور سراسری انجام می شود.

به دلیل کلاس های نیمه حضوری و غیر حضوری و شهریه پایین، نداشتن محدودیت تحصیلی و انتخاب هر رشته بدون توجه به رشته ای که قبلا در آن تحصیل کرده اید از ویژگی های این دانشگاه می باشد، به همین دلیل دانشگاه پیام نور هر ساله دانشجویان بسیار زیادی را جذب می کند در ادامه لیست رشته های کارشناسی پیوسته با کنکور دانشگاه پیام نور و لیست رشته های کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه پیام نور را د اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان دقیق پذیرش در دانشگاه پیام نور و شرایط ثبت نام در فراگیر پیام نور هریه رشته های ارائه شده و آدرس نزدیک ترین دانشگاه پیام نور در شهر خودئ و هر سوالی که داشته باشید می توانید با مشاوران سامانه دانشگاه پیام نور در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را در این زمینه جویا شوید تا بهترین انتخاب رای داشته باشید.


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور 

 

 لیست رشته های کارشناسی بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) و با آزمون دانشگاه پیام نور اعلام شده است.
کلیه متقاضیانیکه که در کنکور سراسری شرکت کرده اند می توانند نسبت به انتخاب واحد رشته های بدون آزمون پیام نور و در صورت مجاز شدن بعد از قبولی در کنکور سراسری می توانند رشته های با آزمون پیام نور را نیز انتخاب رشته نمایند.
همچنین داوطلبان توجه داشته باشند باید کارت اعتباریبرای ثبت نام در به رشته های دانشگاه پیام نور را از طریق سایت سازمان سنجش خریداری نمایند. همچنین داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) اقدام نمایند. 

 

منبع:  لیست رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه پیام نور    

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               
 

 

پیام نور,رشته های پیام نور,رشته های با آزمون پیام نور,رشته های بدون آزمون پیام نور,لیست رشته های پیام نور,رشته های بدون کنکور پیام نور,ثبت نام رشته های دانشگاه پیام نور,لیست رشته های بدون آزمون پیام نور,رشته های کارشناسی فراگیر پیام نور,رشته های بدون آزمون پیام نور 97,رشته های بدون کنکور پیام نور 96,رشته های با کنکور پیام نور,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 27 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 14:38

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :