نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله

ساخت وبلاگ
چکیده : متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه بقیه الله را دارند اما از شرایط تحصیل در این دانشگاه اطلاع ندارند ... با عنوان : نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله بخوانید :

متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه بقیه الله را دارند اما از شرایط تحصیل در این دانشگاه اطلاع ندارند در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در اختیار شما عزیزان قرا خواهیم، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به سپاه می باشد، پذیرش دانشجو در دانشگاه بقیه الله در ابتدا بصورت بورسیه تحصیلی سپاه می باشد. متقاضیان ثبت نام در دانشگاه بقیه الله دقت داشته باشند شرایط پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری و بعد از گزینش داخلی در این دانشگاه انجام می شود.

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله  روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط پذیرش در دانشگاه بقیه الله

پذیرش در رشته های دانشگاه بقیه الله بصورت نیمه متمرکز و همراه با مصاحبه می باشد و در رشته ی پزشکی، پرستاری، داروسازی و دانشجوی بهداشت حرفه ای دانشجو می پذیرد.ویژگی اصلی این رشته ها مصاحبه آنها است که تاثیر بسیار شگرفی در قبولی نهایی داوطلبان دارد در میان رشته ها و دانشگاه های نیمه متمرکز یکی از پر رونق ترین دانشگاه ها دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) می باشد بنابراین برای آگاهی از نحوه قبولی در دانشگاه بقیه الله و آمادگی برای حضور در مصاحبه دانشگاه بقیه الله می توانید با مشاوران سامانه دانشگاه بقیه الله در ارتباط باشید.

 

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه بقیه الله با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

دانشگاه بقیه الله,مصاحبه دانشگاه بقیه الله,شرایط مصاحبه دانشگاه بقیه الله,نمونه سوالات دانشگاه بقیه الله,سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه بقیه الله,نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه بقیه الله,میزان حقوق دانشجویان دانشگاه بقیه الله,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 15 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 14:25

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :