جریمه انصراف از تحصیل در مقطع کارشناسی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ممکن است دانشجویان بنا به هر دلیلی قصد انصراف از دانشگاه محل تحصیل خود را داشته باشند، بنابراین ممکن است دانشجویان از شرایط انصراف از تحصیل از دانشگاه ها و خسارت ناشی از انصراف از دانشگاه ها اطلاع نداشته باشند دراین مقاله اطلاعات لازم در رابطه با شرایط انصراف از دانشگاه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. بنابراین شرایط جریمه انصراف از دانشگاه در دانشگاه در مقاطع مختلف متغیر است و تابع قوانین دانشگاه می باشد. جریمه انصراف از دانشگاه به دو عامل مهم بستگی دارد که عبارتند از دلیل انصراف و زمان انصراف.

 

 

 شرایط انصراف از تحصیل برای شرکت مجدد در کنکور سراسری

 

متقاضیان ثبت نام مجدد کنکور سراسری اگر در کلیه مقاطع تحصیلی ( کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ) دانشجوی دوره روزانه هستید و قصد دارید در کنکور سراسری ثبت نام کنید باید تا زمان ثبت نام از دانشگاه انصراف دهید. 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جریمه انصراف از تحصیل در مقطع کارشناسی روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط انصراف از تحصیل برای شرکت مجدد در کنکور کارشناسی ارشد سراسری

همچنین متقاضیانی که دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری هستند و قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری ( روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعی، پردیس های خودگردان ، پیام نور و مجازی را دارید ) و همزمان دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری هستند باید حتما از تحصیل انصراف دهند. مهلت انصراف هم تا زمان ثبت نام می باشد که به عنوان مثال اگر قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را دارید باید تا دی ماه فرم انصراف قطعی خود را به دانشگاه تحویل دهید. از آنجایی که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با سراسری ادغام شده است دقت داشته باشید اگر صرفا قصد تحصیل در دانشگاه آزاد دارید مشمول این قانون نمی شوید.

 

 

منبع: جریمه انصراف از تحصیل در مقطع کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری   

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط انصراف و جریمه دانشگاه ها با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل

انصراف از دانشگاه, انصراف از دانشگاه دولتی, انصراف از دانشگاه شبانه, انصراف از دانشگاه غیرانتفاعی, انصراف از دانشگاه پیام نور,انصراف از دانشگاه آزاد,انصراف از دانشگاه پردیس بین الملل,خسارت انصراف از دانشگاه,جریمه انصراف از دانشگاه,هزینه انصراف از دانشگاه,هزینه انصراف از دانشگاه,انصراف از دانشگاه و کنکور مجدد,شرایط انصراف از دانشگاه دولتی ارشد,هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه پیام نور,انصراف از دانشگاه آزاد و شرکت در کنکور,هزینه اخراج از دانشگاه روزانه,انصراف از دانشگاه شبانه,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 12 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 13:31

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت