زمان ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96

ساخت وبلاگ
چکیده : توجه توجه فرصت را از دست ندهید، دانش آموزانی که به دنبال آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در آزمون مد... با عنوان : زمان ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 بخوانید :

توجه توجه فرصت را از دست ندهید، دانش آموزانی که به دنبال آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 97 هستید، همانطور که می دانید آگاهی از زمان دقیق ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان اهمیت زیادی دارد بنابراین والدینی که نگران ثبت نام به موقع فرزندان خود هستند می توانند برای انجام ثبت نام صحیح و به موقع با سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی در تماس باشند تا ازثبت نام مدارس نمونه دولتی عقب نمانند.

 

 برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 - 97   روی لینک کلیک کنید. 

  

 

 

تکميل ظرفيت در مدارس نمونه دولتی مربوط به پايه های ميانی مقاطع تحصيلی 

شرط قبولی در ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی قبولی در آزمون ورودی آن است. در پايه های دوم و سوم اين مقاطع تحصيلی در مدارس نمونه دولتی در صورتی که ظرفيت خالی در کلاسی موجود باشد، از تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی برای جايگزينی دانش آموزان جديد استفاده می شود. شرایط پذیرش در آزمون تکمیل ظرفیت برای دانش آموزانی که در جلسه امتحان حاضر نشدند و یا موفق به ثبت نام در زمان تعیین شده نشده اند.

 

ممکن است در کلاس درس يک مدرسه نمونه دولتي 4 يا 5 دانش آموز به دلايلی از ادامه تحصيل در آن مدرسه منصرف شده يا نقل مکان کرده باشند، در چنين شرايطی برای تکميل ظرفيت اين کلاس ها، از متقاضيان تحصيل در مدرسه مذکور، ثبت نام به عمل مي آيد و يک آزمون داخلی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود. در صورت قبولی و کسب نمره در آزمونی که برگزار میشود، دانش آموز می تواند در مدرسه نمونه دولتی که امکان تکميل ظرفيت دارد، ثبت نام کند. شرط معدل در انتخاب دانش آموز برای ورود به مدارس نمونه دولتی موثر است، نحوه و تاريخ برگزاری آزمون های داخلی جهت ثبت نام در تکميل ظرفيت مدارس نمونه دولتی، بر عهده خود استانها گذاشته شده است.
بنابر این شرایط پذیرش و برگزاری امتحان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و دسترسی به اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی در هر شهر و منطقه برای دانش آموزان متفاوت است.

 

 

منبع:زمان ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 - 97

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

نمونه دولتی,ثبت نام نمونه دولتی,زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 - 98, ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی, شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت نمونه دولتی,شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی, نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی, تاریخ ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 12:25

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :