شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی 97

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

داوطلبانی که دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرد اید و بنا به هر دلیلی قصد انتقال به دانشگاه دیگر را دارید می توانید بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

آغاز مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

مهلت ثبت نام نقل و انتقال برای نیم‌سال اول سال‌ تحصیلی 97 - 96 آغاز شده است. دانشجویان متقاضی باید در بخش ثبت درخواست انتقال در سامانه نقل و انتقالات این دانشگاه ثبت نام کنند. دسترسی نقل و انتقال و مهمانی در این دانشگاه به واحدهای استانی تفویض اختیار شده است و توسط واحد استانی صورت می گیرد. موضوع انتقال به مراکز استان تهران باید در کمیته نقل و انتقالات سازمان مرکزی دانشگاه بررسی شود. موضوع مهمانی دانشجویان مراکز این دانشگاه در استان تهران تنها براساس موافقت مرکز مبدا و مقصد و واحد استانی بررسی خواهد شد. داوطلبانی که می خواهید از شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی و همچنین لیست رشته های بدون کنکور و آدرس دانشگاه های علمی کاربردی نزدیک به محل زندگی خود می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی 97 روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط پذیرش دانشجویان بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 

 داوطلبان باید دیپلم کامل متوسطه در رشته های ریاضی - فیزیک، علوم تجربی وعلوم انسانی، فنی حرفه ای و کارو دانش را داشته باشند تا بتوانند در  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند. افرادی که دیپلم ریاضی فیزیک و علوم تجربی و علوم انسانی دارند نیاز به گذراندن دوره پیش دانشگاهی ندارند. ثبت نام برای هر ترم، مهر از آخر تیر تا اوایل مرداد می باشد و برای ورودی بهمن از آخر آدر تا اوایل دی ماه است. برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی

 

بعد از ثبت نام باید برای داشتن انتخاب رشته درست از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی  آگاهی داشته باشید، در اینجا برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی را در اختیار شما قرار می دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی، نحوه ثبت نام هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و هرسوالی که در رابطه با  انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی دارید می توانید با سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید.

 

منبع: شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی   

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               
 
علمی کاربردی,شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی, نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی, ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی, شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی97,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 9 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 11:59

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت