شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی

ساخت وبلاگ
چکیده : داوطلبانی که دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرد اید و بنا به هر دلیلی قصد انتقال به دانشگاه دیگر را دا... با عنوان : شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی بخوانید :

داوطلبانی که دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرد اید و بنا به هر دلیلی قصد انتقال به دانشگاه دیگر را دارید می توانید بعد از مطالعه مقاله در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه در ارتباط باشید.

 

آغاز مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

مهلت ثبت نام نقل و انتقال برای نیم‌سال اول سال‌ تحصیلی 97 - 96 آغاز شده است. دانشجویان متقاضی باید در بخش ثبت درخواست انتقال در سامانه نقل و انتقالات این دانشگاه ثبت نام کنند. دسترسی نقل و انتقال و مهمانی در این دانشگاه به واحدهای استانی تفویض اختیار شده است و توسط واحد استانی صورت می گیرد. موضوع انتقال به مراکز استان تهران باید در کمیته نقل و انتقالات سازمان مرکزی دانشگاه بررسی شود. موضوع مهمانی دانشجویان مراکز این دانشگاه در استان تهران تنها براساس موافقت مرکز مبدا و مقصد و واحد استانی بررسی خواهد شد. داوطلبانی که می خواهید از شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی و همچنین لیست رشته های بدون کنکور و آدرس دانشگاه های علمی کاربردی نزدیک به محل زندگی خود می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

علمی کاربردی

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی

 نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی

 ثبت نام  نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی

شرایط  نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی97

 

منبع: شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید      
 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  9099071611   
 
                 تماس با موبایل همراه اول :   99225595          
 
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب           
 
 (حتی ایام تعطیل)               

 

 

 
علمی کاربردی,شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی, نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی, ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی, شرایط نقل و انتقالات دانشگاه علمی کاربردی97,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 12 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 11:53

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :