شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به داخل کشور | بلاگ

شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به داخل کشور

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ممکن است سیاری از متقاضیانی که در در دانشگاه های خارج از کشور در رشته پزشکی تحصیل می کنند بنا به دلایلی قصد بازگشت و تحصیل در دانشگاه های داخل کشور را داشته باشند اما از شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به داخل کشور آگاهی نداشته باشند، بنابراین هدف ما در این مقاله این است که آیین نامه انتقال دانشجو را در اختیار ما عزیزان قرار می دهیم اما در صورت داشتن سوال در رابطه با نحوه گرفتن انتقالی و شرایط انتقال و هر سوالی که دارید با مشاوران سامانه انتقال دانشجو در ارتباط باشید و سوالات خود را در رابطه با اعزام دانشجو و انتقال از خارج به داخل کشور بپرسید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به داخل کشور روی لینک کلیک کنید.

 

 

آزمون جامع دانشجويان پزشكی پس از برگشت به ايران 

رشته پزشکی یکی از رشته های بسیار پرطرفدار برای ادامه تحصیل می باشد زیرا علاوه بر جایگاه اجتماعی بالایی که دارد دارای بازار کار بسیار خوبی نیز می باشد. اما به دلیل دشواری کنکور پزشکی در ایران بسیاری از افراد کشورهای خارجی را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند و پس از فارغ التحصیلی برای اشتغال به کار به ایران برمیگردند.

 آن دسته از افرادی که فارغ التحصیل رشته پزشکی در خارج از ایران هستند پس از بازگشت به ایران و اشتغال به کار حتما میبایست در آزمون ملی شرکت نمایند.

 آزمون ملی شامل 2 بخش نظری و علمی می شود.

 مرحله نظری آزمون: این مرحله شامل علوم پایه و دروس تخصصی می باشد.

 مرحله عملی آزمون: این مرحله شامل ارزیابی مهارت های عملی و بالینی می باشد که دانشجویان در این مرحله میبایست حداقل نمره 14 از 20 را اخذ نمایند.

 

 

منبع:  شرایط انتقال دانشجویان پزشکی از خارج به داخل کشور 

 

 

جهت کسب اطلاعات در رابطه با شرایط انتقال دانشجویان پزشکی با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 
انتقال دانشجو,انتقال دانشجوی پزشکی,شرایط انتقال دانشجو پزشکی از خارج به داخل کشور,آیین نامه انتقال دانشجویان خارج از کشور وزارت بهداشت,شرایط انتقال دانشجویان دندانپزشکی به ایران,انتقال دانشجویان پزشکی خارج از کشور,انتقال دانشجو از خارج به داخل دانشگاه آزاد,شرایط انتقال دانشجویان پزشکی,آیین نامه انتقال دانشجویان خارج به داخل,شرایط انتقالی دانشگاه بین الملل,انتقال دانشجویان داروسازی خارج از کشور,اعتبار مدرک پزشکی ایران در جهان,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت: 12:39

آرشیو مطالب

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :