نحوه تحصیل مجدد در رشته های پزشکی و غیر پزشکی

ساخت وبلاگ
چکیده : بسیاری از داوطلبان که بعد از گرفتن یک لیسانس یا فوق لیسانس می خواهند در کنکور سراسری شرکت ... با عنوان : نحوه تحصیل مجدد در رشته های پزشکی و غیر پزشکی بخوانید :

بسیاری از داوطلبان که بعد از گرفتن یک لیسانس یا فوق لیسانس می خواهند در کنکور سراسری شرکت کنند و تحصیل مجدد در رشته های پزشکی و پیراپزشکی داشته باشند اما از  شرایط تحصیل مجدد در رشته های پزشکی و غیر پزشکی اطلاع ندارند توجه داشته باشند برای ثبت نام باید شرایط و ضوابطی را رعایت نمایند.همچنین متقاضیان عزیز دقت داشته باشند تحصیل رایگان مجدد تنها به مدرک کارشناسی که دریافت کرده اید بستگی دارد.

 

شرایط تحصیل مجدد مقطع کارشناسی رشته های غیر پزشکی

 

متقاضیانی که قصد تحصیل مجدد در رشته های غیر پزشکی را دارند در صورتی می توانند در کنکور سراسری شرکت نمایند که تعهدی به ارگان یا سازمان خاصی نداشته باشند و آقایان از لحاظ نظام وظیفه هم مشکلی نداشته باشند همچنین  در صورت قبولی داوطلبان در رشته های علوم پزشکی دندانپزشکی و داروسازی و رشته های پیراپزشکی بدون هیچ محدودیتی در هر دانشگاهی که قبول شدندمی توانند تحصیل نمایند تنها موضوعی که داوطلبان باید به آن توجه نمایند این است در صورت تحصیل در دانشگاه های دولتی و استفاده از مزایای تحصیل رایگان اگر برای بار دوم در یک دانشگاه دولتی قبول شوند باید طبق قوانین دانشگاه شهریه خود را پرداخت نمایند.

طبق اطلاعیه جلسه هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در سال  96 درصورت قبولی در دانشگاه روزانه ، تحصیل مجدد در مقطع جدید یا مقطع قبلی درهرصورت رایگان می باشد در صورت تغییر این قانون از طریق تماس با مشاوران سامانه می توانید اطلاعات لازم را در این باره دریافت نمایید. 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  شرایط تحصیل مجدد در رشته های پزشکی و غیر پزشکیروی لینک کلیک کنید.

 

  

شرایط تحصیل مجدد مقطع کارشناسی رشته های گروه پزشکی

داوطلبانی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی را دارند باید حتما دوره طرح اجباری خود را گذرانده باشند، همچنین تعهدی به ارگان یا سازمان خاصی نداشته باشند و آقایان از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند. در اینصورت از طریق ثبت نام در کنکور سراسری می توانند در صورت قبولی در رشته های علوم پزشکی و رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و چه رشته های پیراپزشکی بدون هیچ محدودیتی در هر دانشگاهی که قبول شدند ادامه تحصیل دهند. در صورتی که داوطلبان از مزایای تحصیل در دانشگاه دولتی استفاده کرده باشند دیگر از مزایای تحصیل رایگان نمی توانند استفاده نمایند. بنابراین این افراد اگر قصدشان از شرکت مجدد در کنکور سراسری تحصیل رایگان در رشته های دکتری پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی باشد مشمول رای 734 دیوان عدالت اداری می شوند و با توجه به رای صادره مشمول پرداخت و یا عدم پرداخت شهریه می شوند.

 

 منبع: شرایط تحصیل مجدد در رشته های پزشکی و غیر پزشکی

 

 

 جهت کسب اطلاعات در رابطه با شرایط انتقال دانشجویان پزشکی با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

تحصیل مجدد | تحصیل مجدد در رشته پزشکی,تحصیل مجدد رشته غیر پزشکی,تحصیل مجدد در دانشگاه دولتی,تحصیل مجدد در رشته پزشکی,تحصیل مجدد در دانشگاه دولتی , تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی,تحصیل مجدد در دوره روزانه,تحصیل مجدد دندانپزشکی,تحصیل مجدد داروسازی,تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد,تحصیل مجدد در مقطع دکتری,شرایط تحصیل مجدد,هزینه تحصیل مجدد,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت: 12:23

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :