مدارک لازم ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی آزمون سراسری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 متقاضیانی که موفق به قبولی شده اند جهت آگاهی از مدارک لازم برای ثبت نام بصورت حضوری و اینترنتی و هر سوالی که دارید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید و سوالات خود را از مشاوران بپرسید. 

 

نتیجه پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه،‌ نوبت‌دوم ‌(شبانه)، دانشگاه ‌پیام‌نور، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته‌های تحصیلی مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی كشور و همچنین اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی برای دانشگاه‌ها، موسسات آموزش‌عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، دانشگاه پیام‌نور و دوره‌های مجازی در سال تحصیلی 97-1396كه ‌گزینش‌ آنها به ‌روش‌متمركز صورت‌ گرفته ‌است، جمعاً به تعداد 378706 نفر در پایگاه اطلاع‌رسانی ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش‌ قرار گرفته است.
كلیه پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌نام و مدارك لازم برای ثبت‌نامباید به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند. در صورتی كه دانشگاه یا موسسه محل قبولی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت‌نام در سایت خود درج ننموده باشد، پذیرفته‌شدگان این قبیل موسسات لازم است مطابق جدول شماره 1 این اطلاعیه برای ثبت‌نام به محل قبولی مراجعه نمایند.

 

 

 مدارک لازم ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی آزمون سراسری

آزمون سراسری

اعلام نتایج آزمون سراسری

ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی آزمون سراسری

مدارک لازم ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی

اعلام نتایج نهایی,مدارک لازم ثبت نام در دانشگاه

 

 

جهت کسب اطلاعات در رابطه   مدارک لازم ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی آزمون سراسری با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 
آزمون سراسری,اعلام نتایج آزمون سراسری, ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی آزمون سراسری,مدارک لازم ثبت نام رشته‌های مختلف تحصیلی,اعلام نتایج نهایی,مدارک لازم ثبت نام در دانشگاه,...
نویسنده : azadazmoon بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 13:45

لینک دوستان

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت